Меню menu_open menu_close
reporter_btn
Facebook Instagram TikTok linkedin
← Архів новин

Вулична поп-ап виставка «Віднови контроль» вже у центрі столиці

14.12.2021

Facebook Telegram Viber
Вулична поп-ап виставка «Віднови контроль» вже у центрі столиці

Data CTRL Centre є циклом виставок про безпеку даних в інтернеті. Це масштабний регіональний проєкт за ініціативи Goethe-Institut в Україні, направлений на популяризацію медіаграмотності та захисту персональних даних в інтернеті. Проєкт розпочався в жовтні 2020 року за кураторства науково-популярного медіа «Куншт».

9 грудня проєкт доповнився поп-ап виставкою «Віднови контроль», яку підтримав і національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр». Експозиція присвячена темі цифрової свободи, медіаграмотності, кібербезпеки та захисту персональних даних.

Виставку можна знайти на Хрещатику поруч з Київською міською радою. Вона доступна для всіх охочих та містить 11 інтерактивних експонатів. Серед них – конструктор хайпових заголовків, алфавіт дезінформації, карта найбільших хакерських атак в Україні, короткі аудіоінтервʼю з провідними експертами у сфері медіаграмотності та комірки з когнітивними упередженнями мозку. А також багато інформації про фішинг та кібербезпеку дітей.

“Фільтр радий підтримати таку ініціативу від медіа «Куншт». Виставка «Віднови контроль» – це спроба нестандартно розповісти про цифрову грамотність, кібербезпеку та медіакультуру. Сподіваємось, що корисними порадами про розвиток медіаграмотності та особистий захист у кіберпросторі скористаються і кияни, і гості столиці”, Валерія Ковтун, керівниця проєкту Фільтр.

Основна мета виставки – показати важливість захисту своїх персональних даних у соціальних мережах та в інтернеті, спонукати відвідувачів до контролю за своїм цифровим життям та захистити свої персональні дані, оскільки це є важливим викликом сучасного технологічного світу.⠀

Тривалість виставки: 9 – 24 грудня 2021 року.

Виставка реалізована за підтримки Міжнародного фонду допомоги для організацій у сфері культури та освіти 2021, Auswärtiges Amt, Goethe-Institut Ukraine, U.S. Embassy Kyiv Ukraine, MacPaw та Національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики України.

14.12.2021

Facebook Telegram Viber

Інші події