Меню menu_open menu_close
reporter_btn
Facebook Instagram TikTok linkedin
← Архів подій

Медіаграмотність під супровід музичної класики

14.09.2021

Facebook Telegram Viber
Медіаграмотність під супровід музичної класики

Фільтр у співпраці з міжнародною організацією IREX провели дискусію про ефективні шляхи позиціонування України за кордоном.

Спеціальним гостем заходу став граф Грегор Розумовський, прямий нащадок останнього гетьмана Кирила Розумовського. Грегор очолює ГО Reality Bites Initiative у Відні, що займається проблематикою дезінформації, а у вільний від роботи час організовує концерти класичної музики в Австрії.

Про роль медіа в розвитку критичного мислення згадала дослідниця медіа і культури та ексочільниця Центру сталого миру та демократичного розвитку Оксана Лемішка:

“Важливо не тільки думати, як зробити так, щоб люди почали критично мислити і вибирати правильну інформацію для себе, але й як медіа та журналісти повинні враховувати потреби аудиторії для того, щоб будувати спільноту з критичним мисленням”.

“Брак інформації про Україну є більш небезпечним, ніж дезінформація”, – Тетяна Філевська, заступниця генерального директора та креативна директорка Українського інституту.

До дискусії також приєдналися Галина Палійчук — керівниця британської маркетингової компанії Growth Shop в Україні, ексдиректорка партнерств акселераційного хабу Sector X та Тетяна Карась — заступниця керівниці Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Модерувала захід керівниця Національного проєкту з медіаграмотності Фільтр — Валерія Ковтун.

Вечір дискусії завершився живою музикою Моцарта, Березовського та Бортнянського у виконанні Національного ансамблю солістів «Київська камерата».

14.09.2021

Facebook Telegram Viber

Інші події