Спеціальним гостем заходу став граф Грегор Розумовський, прямий нащадок останнього гетьмана Кирила Розумовського. Грегор очолює ГО Reality Bites Initiative у Відні, що займається проблематикою дезінформації, а у вільний від роботи час організовує концерти класичної музики в Австрії.
Про роль медіа в розвитку критичного мислення згадала дослідниця медіа і культури та ексочільниця Центру сталого миру та демократичного розвитку Оксана Лемішка:
“Важливо не тільки думати, як зробити так, щоб люди почали критично мислити і вибирати правильну інформацію для себе, але й як медіа та журналісти повинні враховувати потреби аудиторії для того, щоб будувати спільноту з критичним мисленням”.
“Брак інформації про Україну є більш небезпечним, ніж дезінформація”, – Тетяна Філевська, заступниця генерального директора та креативна директорка Українського інституту.
До дискусії також приєдналися Галина Палійчук — керівниця британської маркетингової компанії Growth Shop в Україні, ексдиректорка партнерств акселераційного хабу Sector X та Тетяна Карась — заступниця керівниці Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.
Модерувала захід керівниця Національного проєкту з медіаграмотності Фільтр — Валерія Ковтун.
Вечір дискусії завершився живою музикою Моцарта, Березовського та Бортнянського у виконанні Національного ансамблю солістів «Київська камерата».
11.02.2023
→13.02.2023
→24.01.2023
→09.01.2023
→