menu_open menu_close

Національний проєкт з медіаграмотності

Наша місія

Об’єднувати та координувати зусилля держави та партнерів для формування медіаграмотності як невід’ємної навички сучасних українців.

Наше кредо

Медіаграмотність - твій фільтр споживання інформації.

Наша мета до 2023 року

Підвищення рівня обізнаності усіх вікових груп населення України про актуальність проблем дезінформації та важливість вміння виявляти маніпуляції.

Про проєкт

pro_proekt

Фільтр — це національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України, який був заснований у 2021 році.

Ми усвідомлюємо, що медіаграмотність є необхідною навичкою XXI століття для кожної людини у споживанні будь-якої інформації: новин, соціальних медіа та навіть у щоденному спілкуванні. В Україні вже реалізовано чимало актуальних та важливих ініціатив з розвитку критичного мислення на національному та регіональному рівнях. Але виклики сьогодення вкотре показали необхідність напрацювання єдиного вектора та координації зусиль у сфері медіаграмотності на державному рівні.

Онлайн-платформа проєкту має на меті об’єднати найкращі рішення та матеріали, що реалізуються державними органами влади, громадськими ініціативами, міжнародними партнерами та медіаспільнотою.

pro_proekt

Наші професійні принципи

Фокус

Ми концентруємо увагу на конкретних завданнях та їх вирішенні.

Доказовість

У своїй діяльності ми спираємося на перевірені факти, статистичні показники та дослідження.

Співпраця

Ми співпрацюємо із державними інституціями та партнерськими організаціями для спільного досягнення найкращих результатів.

Системність

Наша діяльність орієнтована на системну роботу з цільовими аудиторіями, повторюваність та регулярність комунікацій для покращення та підсилення результату.

Обмін досвідом

Для нас взаємодія з міжнародними партнерами та впровадження кращих світових практик є невід'ємною складовою.

Позитив

Ми надихаємо та акцентуємо на розширенні можливостей завдяки медіаграмотності.

photo

Розвиток медіаграмотності в Україні

Документ містить аналіз стану медіаграмотності в Україні, а також стратегічні цілі та завдання проєкту «Фільтр».

Завантажити документ