Меню menu_open menu_close
reporter_btn
Facebook Instagram TikTok linkedin
← Архів подій

Запрошуємо активних вчителів долучитися до великої медіаграмотної спільноти!

02.03.2023

Facebook Telegram Viber
Запрошуємо активних вчителів долучитися до великої медіаграмотної спільноти!

Чи помітили ви, як щоденно зростає вплив медіаповідомлень у нашому житті? Сучасна освіта не може залишатися осторонь від інструментів критичного сприйняття інформації. Формування навичок свідомого споживання контенту, безпечної поведінки в інформаційному просторі, уміння приймати аргументовані рішення на основі аналізу інформації є надзвичайно важливим у сучасному суспільстві.

Саме тому команда проєкту IREX in Ukraine «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» у партнерстві з Академією української преси та Міністерством освіти і науки України запрошують активних вчителів долучитися до великої медіаграмотної спільноти!

Якщо ви готові застосовувати цифрові методи викладання, проводити інноваційні вправи та навчати учнів та учениць стійкості до дезінформації та маніпуляцій — запрошуємо до реєстрації у проєкті за посиланням.

Хто може взяти участь у проєкті?

✔️До участі у конкурсному відборі запрошуються вчителі, які викладають історію у 8-10 класах, українську мову та літературу в 8-9 класах і мистецтво у 9 класі.

✔️IREX прийматиме заявки як від груп вчителів від одного закладу освіти (2 або більше вчителів, які викладають зазначені предмети, та керівник або заступник керівника закладу освіти, кожен з яких має заповнити заявку), так і активних вчителів, які хочуть долучитися до проєкту одноосібно.

❗При розгляді заявок перевага надаватиметься колективним заявкам від закладів освіти, оскільки системна робота команди освітян дає найкращі результати для формування в учнів навичок критичного сприйняття інформації та інфомедійної грамотності.

✔️До участі у проєкті запрошуються представники закладів загальної середньої освіти усіх форм власності.

✔️ Кількість заявок від одного регіону необмежена. Тимчасово переміщені учителі також можуть подаватися до участі. Можливість подачі заявок закладами освіти, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, відсутня.

✔️До проєкту можуть долучатися заклади освіти, які знаходяться в інших країнах та підпорядковані Міністерству освіти і науки України.

Що на вас очікує?

✔️ До кінця травня 2023 року відібрані учасники пройдуть курс та тренінг із медіаграмотності, а також спеціальне навчання з інтеграції інфомедійної грамотності в уроки. Навчання відбуватиметься онлайн.
✔️ Після проходження тренінгів учителі отримають електронні матеріали: конспекти уроків, презентації, роздавальні та інші матеріали.
✔️ Надалі команда проєкту проводитиме для учасників додаткові вебінари для професійного розвитку, очні обміни досвідом із учасниками проєкту з попередніх хвиль набору та різноманітні сесії з медіаграмотності.
✔️ Учасники зможуть спілкуватися з колегами з інших регіонів, обмінюватися досвідом, впроваджувати кращі практики та досягати високих результатів разом зі своїми учнями у спільноті однодумців.

⏳ Відбір учасників триває з 1 березня по 1 квітня 2023 року. Детальнішу інформацію можна знайти на сторінці набору.

Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольства США в Україні та Міністерства закордонних справ і міжнародного розвитку Великої Британії у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики України та Академією української преси.

02.03.2023

Facebook Telegram Viber

Інші події