Меню menu_open menu_close
reporter_btn
Facebook Instagram TikTok linkedin
← Архів новин

Фільтр взяв участь у форумі «Медіаграмотність 5.0: від викликів до рішень»

27.03.2023

Facebook Telegram Viber
Фільтр взяв участь у форумі «Медіаграмотність 5.0: від викликів до рішень»

Минулого тижня Фільтр взяв участь у форумі «Медіаграмотність 5.0: від викликів до рішень», який організовували DW Akademie та Український інститут медіа та комунікації.

У час війни вміння виявляти фейки та не вестися на дезінформацію та пропаганду стали життєво важливими. Тож ми були раді обговорити з колегами сучасні виклики медіаграмотності, а також спільно знайти можливі варіанти їх подолання.

Серед них, зокрема, є робота з українцями, що нині проживають на тимчасово окупованих територіях, переваги та загрози використання штучного інтелекту, співпраця бізнесу та держави задля підвищення рівня медіаграмотності українців, важливість створення стратегії з медіаграмотності на державному рівні, впровадження медіаосвіти в шкільних навчальних програмах та інші.

Були також раді почути напрацювання наших колег у сфері медіаграмотності. З дозволу авторів розмістимо деякі з них на платформі Фільтра. Якщо ви також створюєте корисні та пізнавальні матеріали, що навчають мислити критично, будь ласка, діліться ними із нами. На сайті Фільтра зібрані найкращі матеріали як для дітей, так і для батьків, студентів, викладачів, журналістів та всіх, хто хоче навчитись медіаграмотності.

“Важливо, щоб медіаграмотність стала повсякденною навичкою. Щоб вона виходила з експертної бульбашки і йшла в маленькі містечка та села. Ми у Фільтрі намагаємось говорити з людьми зрозумілою мовою, тут і зараз”, — поділилася керівниця проєкту Валерія Ковтун.

Дякуємо організаторам за запрошення! Переконані, що лише разом, об’єднавши зусилля держави, громадського сектору, міжнародних організацій та медіаспільноти, ми зробимо медіаграмотність щоденною навичкою українців.

Фото: Ігор Лептуга

27.03.2023

Facebook Telegram Viber

Інші події