Меню menu_open menu_close
reporter_btn
Facebook Instagram TikTok linkedin
← Архів подій

Фільтруй та змінюй: курс з розвитку критичного мислення

24.08.2022

Facebook Telegram Viber
Фільтруй та змінюй: курс з розвитку критичного мислення

Спеціально до Дня молоді Фільтр організував безоплатний триденний інтенсив «Фільтруй та змінюй: курс з розвитку критичного мислення».

Цьогоріч Україна вперше відзначає День молоді разом з усім світом — 12 серпня. Через повномасштабну агресію рф молодь України подорослішала дуже рано. Була змушена це зробити, адже довелося взяти на себе колосальну відповідальність. Нині юні українці борються на різних фронтах: хтось вступив до лав ЗСУ чи ТрО, дехто веде інформаційну боротьбу, хтось невпинно волонтерить, працює в умовах війни, здобуває перемоги в спортивній, освітній чи інших сферах за кордоном.

Українська молодь — та, якою неможливо не пишатися. Впевнені, що з таким молодим поколінням на Україну чекає прекрасне майбутнє.

Саме тому спеціально до Дня молоді Фільтр подарував юним українцям безоплатний триденний інтенсив «Фільтруй та змінюй: курс з розвитку критичного мислення», на який зареєструвалось понад 600 українців!

Дякуємо нашим спікерам, які поділились з учасниками інтенсиву своїм досвідом: Тарас Шевченко, Валерія Ковтун, Олександр Пирожков , Анастасія Лопіна, Ольга Кравченко, Катерина Михалко, Микола Давидюк, Віктор Пічугін, Олександра Розумієнко та Іван Примаченко.

Хочемо також висловити подяку партнерам та друзям, які підтримали нас: Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, IREX in Ukraine, Інститут Масової Інформації (ІМІ), По той бік новин, Stopfake, Накипіло.освіта, Embassy of Sweden in Kyiv, UNICEF Ukraine, Твій космос можливостей, Молодь Львівщини, Мріємо та діємо, Гуртом, Київський молодіжний центр, Обізнані, Фундація Суспільність, Медіаплатформа, Upshift Ukraine, Science Teens Platform, Youth Lviv, Будуємо Україну Разом – БУР, Go Working, Prosvita Ukraine.

Разом переможемо 💛

24.08.2022

Facebook Telegram Viber

Інші події