Меню menu_open menu_close
reporter_btn
Facebook Instagram TikTok linkedin
← Архів подій

Фільтр — в Лондонській школі економіки й політичних наук

12.10.2022

Facebook Telegram Viber
Фільтр — в Лондонській школі економіки й політичних наук

Факультет медіа та комунікацій британського університету, Лондонської школи економіки, запросив керівницю «Фільтра» Валерію Ковтун розповісти про діяльність проєкту з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики, а також про те, як працює місінформація в час війни і які є способи протидії їй.

Символічно, що Валерія — випускниця цього факультету LSE, свого часу вона вивчала там управління медіа та комунікаціями.

«Було так приємно повернутися в рідні стіни лондонського вишу. Саме в цій лекційній залі ми бували щотижня на лекціях зі статистики. Навіть не думала, що повернуся сюди вже в новій ролі, буду представляти український проєкт з медіаграмотності і ділитися українським досвідом. Запитань було багато, і це дуже тішить. Адже серед аудиторії були нинішні і майбутні журналісти й академіки. Важливо, щоб вони правильно розуміли український контекст», — відрефлексувала Валерія.

За час повномасштабної війни керівниця проєкту Валерія Ковтун провела лекції на тему інформаційної війни в Університеті Кембриджа, Йоркському університеті (Велика Британія), Кільському університеті (Німеччина), Університеті Глазгоу, Університетському коледжі Лондона та Лондонській школі архітектури. Валерія також виступила на конференції “Fighting Disinformation Online 2022” у Празі; провела лекцію для журналістів найбільшого постачальника новин у Британії PA Media про цілі, тактики та меседжі російської пропаганди; а також поділилася досвідом Фільтра з протидії дезінформації й в Брюсселі. 

12.10.2022

Facebook Telegram Viber

Інші події