Меню menu_open menu_close
reporter_btn
Facebook Instagram TikTok linkedin
← Архів подій

Чим займається Фільтр у час війни?

03.05.2022

Facebook Telegram Viber
Чим займається Фільтр у час війни?

З початком повномасштабної війни росії проти України, «Фільтр» значно розширив cвою діяльність. Розповідаємо, чим займався наш проєкт з 24 лютого.

  1. Тепер ви можете знайти Фільтр в ТікТок та LinkedIn. У ТікТок ми у простий та креативний спосіб навчаємо мислити критично, розповідаємо головні правила медіаграмотності, а також розвіюємо головні російські наративи про історію України. Сторінку в LinkedIn ми ведемо англійською мовою. Там ділимось головними подіями нашого проєкту, історіями українських героїв, а також розвіюємо ключові тези російської пропаганди про історію України.
  2. Керівниця проєкту «Фільтр» Валерія Ковтун проводить регулярні лекції на тему «Факчекінг в умовах війни» для українців та іноземних студентів. На онлайн-лекції реєструються сотні охочих! Офлайн-лекції вже були проведені у Кільському університеті (Німеччина), Університетському коледжі Лондона та Лондонській школі архітектури. Невдовзі Валерія проведе офлайн-лекції в Кембриджі та Йоркському університеті. Чекайте на новини!
  3. «Фільтр» створив поради про те, як споживати та поширювати інформацію в час війни, щоб вберегти своє життя. З ними можна ознайомитись як на нашому сайті в PDF-форматі, так і в дописі в Instagram.
  4. Нещодавно «Фільтр» спільно з Центр демократії та верховенства права, Embassy of Sweden in Kyiv, OSCE Project Co-ordinator in Ukraine, Міністерство культури та інформаційної політики України також створив порадник для журналістів у час війни. Документ можна прочитати на сайті в PDF-форматі.
  5. На своїх сторінках в соцмережах «Фільтр» почав ділитись історіями переможців нашого шкільного конкурсу РЕПОРТЕР про відважних українців та українок, які захищають Батьківщину, а також тих, хто пережив жахіття війни. Ці дописи можна знайти у Facebook та Instagram з хештегом #фільтр_герої, а їхні англомовні версії — в LinkedIn з хештегом #filter_heroes.
  6. Під час війни «Фільтр» взяв інтерв’ю в української ТікТок блогерки (be.margaret), яка з кам’яним виразом обличчя вислуховує байки росіян про нацистів в Україні й веде з ними конструктивний діалог у чатрулетці. Читайте, чи ефективні такі розмови, в нашому Instagram або на сайті.
  7. «Фільтр» також поспілкувався з Сергієм Прокопенко, СЕО та  координуючим редактором Gwara Media. Сергій розповів детальніше про Telegram-бот «Перевірка», який створив разом зі своєю командою. Бот дозволяє визначити правдивість будь-якої новини. Детальніше про роботу бота читайте в Instagram або на сайті.

03.05.2022

Facebook Telegram Viber

Інші події