Меню menu_open menu_close
reporter_btn
Facebook Instagram TikTok linkedin
← Архів новин

Фільтр розпочинає співпрацю з ПРООН

28.03.2023

Facebook Telegram Viber
Фільтр розпочинає співпрацю з ПРООН

Національний проєкт з медіаграмотності “Фільтр” МКІП розпочинає співпрацю з ПРООН задля спільної протидії дезінформації та розвитку медіаграмотності в Україні. 

27 березня 2023 року Постійний представник ПРООН в Україні Жако Сіллєрс зустрівся з Олександром Ткаченком, Міністром культури та інформаційної політики України, щоб зміцнити вже наявну співпрацю та обговорити майбутні можливості між ПРООН та Міністерством, зокрема проєктом “Фільтр”.

Жако Сіллєрс підтвердив рішучу підтримку ПРООН проєкту  “Фільтр”, метою якого є підвищення рівня медіаграмотності серед українського населення.

«Ми сподіваємося, що вже надана та більш посилена підтримка з боку нашого давнього партнера ПРООН сприятиме досягненням України у сфері протидії дезінформації та розвитку медіаграмотності, а також побудові більш стійкого суспільства. Ми також цінуємо готовність ПРООН надати допомогу Міністерству у швидкому процесі відновлення», – прокоментував Олександр Ткаченко.

У час повномасштабної війни вміння мислити критично та розрізняти дезінформацію стало актуальним, як ніколи. З 24 лютого 2022 року Фільтр активно працював над розвитком в українському суспільстві стійкості до російської пропаганди.

Відтепер нам допомагатиме в цьому ПРООН. Дякуємо за підтримку в побудові стійкого до російської пропаганди суспільства. Медіаграмотність має стати однією зі щоденних навичок українців.

28.03.2023

Facebook Telegram Viber

Інші події