Меню menu_open menu_close
reporter_btn
Facebook Instagram TikTok linkedin
← Архів подій

Фільтр та медіаспільнота обмінялися думками щодо спільних ініціатив для розвитку медіаграмотності

15.09.2021

Facebook Telegram Viber
Фільтр та медіаспільнота обмінялися думками щодо спільних ініціатив для розвитку медіаграмотності

Задля пошуку найкращих рішень та шляхів просування медіаграмотності Фільтр запросив представників українських медіа на неформальну зустріч.

У заході взяли участь Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, заступник Міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко та керівниця проєкту з медіаграмотності Валерія Ковтун. Вона розповіла про пріоритети та стратегічні цілі в роботі, а також озвучила перелік майбутніх ініціатив.

“Вкотре наголошу, що діалог влади та громадськості — вкрай важливий. Працювати у зв’язці і разом приймати рішення — запорука адекватної та зрілої співпраці. Тільки так ми можемо досягти консенсусу. Тому презентація проєкту Фільтр з медіаграмотності і відбувається із залученням медіаспільноти”, – підкреслив Олександр Ткаченко.

Про важливість партнерських співпраць наголосив Тарас Шевченко:

“Одним з ключових пунктів роботи проєкту Фільтр є співпраця та партнерство. Тільки за підтримки таких партнерів як IREX, ОБСЄ, посольств Великої Британії та Швеції та інших можна досягнути якісних та успішних результатів”.

Валерія Ковтун пригадала і про рівень довіри до ЗМІ:

“Одним з важливих елементів, які прямо впливають на індекс медіаграмотності, є довіра до медіа. Тому у втіленні національних ініціатив з медіаграмотності підтримка від медіа та їхні прояви соціальної відповідальності є надважливими. Ми завжди раді почути коментарі та пропозиції від представників ЗМІ, щоб обрати найефективніші формати та наративи для просування медіаграмотності”.

15.09.2021

Facebook Telegram Viber

Інші події