Menu menu_open menu_close
reporter_btn
Facebook Instagram TikTok linkedin
/

Filter launched online media literacy course

Learn more →

Guide for journalists

Filter prepared a handbook for journalists on physical and informational security during wartime.

Learn more →

Media literacy book for children

The book is designed to develop critical thinking of children and raise awareness among their parents.

Learn more →

Report on media literacy in Ukraine

The document provides an overview of Filter’s strategic goals and objectives, the best international practices and ways of developing media literacy.

Learn more →

Have you subscribed to our Facebook yet?

dopomoga

ABOUT THE PROJECT

pro_proekt

Filter is the national media literacy project of the Ministry of Culture and Information Policy of Ukraine. It was founded in 2021 to unite the efforts of the state, NGOs, international organisations and media community to improve Ukrainians’ media literacy. 

On this platform, you can find useful materials for everyone who wants to make media literacy a life skill.

MEDIA EDUCATION

For teachers and students

LEARN MORE HERE →

For parents

LEARN MORE HERE →

For professors and students

LEARN MORE HERE →

For journalists

LEARN MORE HERE →

MAP OF CREDIBLE SOURCES

mapa Explore the Map →

Use verified sources of information in your region. Click on the region and find your local news websites.

mapa

MAP OF CREDIBLE SOURCES

mapa mapa
Explore the Map →

Use verified sources of information in your region. Click on the region and find your local news websites.

Our Instagram

pro_proekt filter.mkip
...
img img img
img

filter.mkipЗібрали для вас підбірку з 5 фільмів про історію України, які варто подивитись іноземцям 🎞️ Діліться з друзями!

pro_proekt filter.mkip
...
img img img
img

filter.mkipКоли ми згадуємо Лесю Українку, то перші асоціації — хвороба та страждання, нерозділене кохання. Ми вирішили зробити підбірку фактів, які відкриють вам Лесю з іншої сторони. Унікально розумною, незвично вільною жінкою, яка володіла десятками мов, захищала права жінок, мала чітку антиросійську позицію, стильно одягалась, і завжди залишалась мужньою. Навіть попри страшні фізичні болі, ніколи не скаржилася на долю. Матеріал створений на основі відео з YouTube-каналів «Історія Без Міфів», «Шалені авторки», а також інтерв'ю «Громадське» з літературознавицею, дослідницею творчості Лесі Українки — Вірою Агеєвою. Дякуємо авторам за те, що показуєте справжніх українців!

pro_proekt filter.mkip
...
img img img
img

filter.mkip68% українців ввжають себе щасливими ❤️ Цей показник зменшився лише на 3% після повномасштабного вторгнення. Наша єдність не дає нам втратити щастя! Тримаємося, українці 💪🏻

pro_proekt filter.mkip
...
img img img
img

filter.mkipСьогодні ми святкуємо День найхоробріших, найвідважніших, найкращих — День Збройних сил України 💙💛 Українськими військовими неможливо не захоплюватись! Сьогодні публікуємо підбірку відео наших неймовірних захисників, які доводять, що ЗСУ не лише талановиті, але й люди з великим серцем! Дякуємо за захист! Дякуємо, що бороните нашу землю!

pro_proekt filter.mkip
...
img img img
img

filter.mkipБільшість опитаних українців (85%), які покинули Батьківщину через російську агресію, хочуть повернутися додому 💙💛 З них 21% хочуть приїхати до України вже найближчим часом! 19% хочуть повернутися, але ще почекають, 45% – повернуться, але після закінчення війни. І лише 6% опитаних вирішили не повертатися. Соціологічна група «Рейтинг» проводила таке опитування й у липні цього року. З того часу кількість українців, які мріють повернутися негайно, лише зросла! 🇺🇦 А ті, хто планує повернутися після війни або ж взагалі не повертатися, навпаки зменшилась. Українці, ми неодмінно переможемо, і обов'язково повернемося додому 🇺🇦 Телефонне опитування повнолітнього населення України провела Соціологічна група «Рейтинг» 8-9 жовтня 2022 року _____________________________________ 🤓 Вміння читати статистику та користуватися перевіреними цифрами для наведення аргументів — це одна із головних навичок медіаграмотності. Аби покращити це вміння серед українців, Фільтр регулярно надає вибірку достовірної статистики.

pro_proekt filter.mkip
...
img img img
img

filter.mkipГригорій Сковорода ще понад 200 років тому закликав не поширювати неперевірену інформацію та фейки. Тому завжди осмислюймо інформацію критично. Сковорода поганого не навчить! Не шкодьмо вітчизні💙💛 З днем народження, Григорію Савичу!

Visit our Instagram

icon

OUR PARTNERS


OUR FRIENDS