Плейлист від TED-Ed, в якому вчать, як правильно обирати новини, розпізнавати фейки та бути уважним із статистичними даними.
Онлайн-курс «Фактчек: довіряй-перевіряй» від VoxUkraine та EdEra, в якому вчать відрізняти правду від брехні, перевіряти дані та розпізнавати неправдивий контент.
Курс про психологію повсякденного мислення: чому люди вірять у неправдиві речі, як ми формуємо і змінюємо наші погляди, чому очікування викривляють судження і як приймати більш зважені рішення.
Курс про аналіз різних видів традиційних та нових ЗМІ, який надасть можливість розвинути широке розуміння ролі медіа у нашому житті.
Курс допоможе освітянам розпізнати, яку небезпеку несуть із собою цифрові технології та як на нас впливає інформаційний тиск.
Курс надає інструментарій для вивчення медіаграмотності заради втілення його принципів та засад в українському суспільстві.
Онлайн-курс із протидії мові ворожнечі в інтернеті.
Онлайн-курс з медіаграмотності від IREX та EdEra про те, як орієнтуватися в інформації довкола та як розпізнавати дезінформацію й пропаганду. Англомовна версія курсу дає можливість здобути практичні навички медіаграмотності водночас удосконалюючи свою англійську мову.
Курс про те, як відрізнити фейки від фактів та які існують ресурси для перевірки візуального контенту.
Курс знайомить громадян з найбільш розповсюдженими видами маніпуляцій і пропаганди, а також надає базові інструменти перевірки інформації та критичного мислення.
Вебінари та медіалайфхаки. Практичні поради для впровадження навичок медіаграмотності у своє життя та життя громади.