Меню menu_open menu_close
reporter_btn
Facebook Instagram TikTok linkedin
← Архів подій

Дайджест українських ініціатив до Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності 2022

24.10.2022

Facebook Telegram Viber
Дайджест українських ініціатив до Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності 2022

Під час Глобального тижня медіаграмотності друзі та партнери «Фільтра» планують провести ряд ініціатив. Ознайомлюйтесь та долучайтесь!

  • Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» розробив алгоритм шкільного уроку для 8-11 класів, який допоможе краще розрізняти дезінформаційні атаки ворога, розвивати емпатію і толерантність у взаємодії з ВПО й біженцями та не використовувати мову ворожнечі.  Презентація уроку «Як українцям зберегти єдність: протидія стереотипам і мові ворожнечі» відбудеться 26 жовтня, 16:00. Детальніше тут.
  • Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки у співпраці з Освітнім Центром Верховної Ради України проведе тренінг для школярів та студентів на тему «Дезінформація у соціальних мережах». Тренінг відбудеться 27 жовтня о 14:00.
  • Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки 28 жовтня також запускає навчальний інтерактив на своїй сторінці в інстаграмі.  У межах такого інтерактиву щотижня планується публікація інтерактивних завдань на тему дезінформації та коротких пояснень до них. 
  • На сторінках ГО “Інтерньюз-Україна” в соціальних мережах протягом тижня головні герої коміксу «АРТІ VS ФЕЙК. ч.1 Фабрика новин» проєкту #ARTIFAKE ділитимуться секретами та корисними ресурсами з інформаційної грамотності. А за участь у цих активностях організатори розіграють комікси.
  • Куншт планують опублікувати переклад дослідження польських вчених про дезінформацію в росії. Наразі є дві частини (тут і тут), цього тижня будуть опубліковані третя й четверта. 
  • Також Куншт планують провести лекцію для дітей віком 7-12 років та їхніх батьків про магічне мислення. 26 жовтня о 18:00. Детальніше тут.

Якщо у вас є власні ініціативи, розповідайте про них в соцмережах, додаючи хештег #фільтруйінфу

24.10.2022

Facebook Telegram Viber

Інші події