menu_open menu_close
← На головну

Архів подій

Фільтр презентував аналітичний звіт про стан медіаграмотності в Україні

Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики у співпраці з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні та ГО «Інтерньюз-Україна» представили звіт про стан медіаграмотності в Україні.

26.11.2021

Медіаграмотність у корпоративній культурі: критичне мислення — топ навичка для бізнесу

Чому менеджмент компаній шукає людей з навичкою критичного мислення та як інтегрує її в корпоративну культуру — розповіли експерти та представники бізнесу під час дискусії “Медіаграмотність та бізнес”. 

10.11.2021

Гумор, сатира чи гейміфікація? Як медіа просувають медіаосвіту на своїх ресурсах

Українські медійники та фактчекери розповіли про найкращі проєкти з просування медіаграмотності, боротьби з дезінформацією та розвитку критичного мислення під час тематичної дискусії “Медіаграмотність та медіа”.

04.11.2021

Громадянська освіта: сучасні шляхи викладання медіаграмотності

Під час Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності проєкт Фільтр Міністерства культури та інформаційної політики оголосив 26 жовтня тематичний день “Медіаграмотність та освіта”.

01.11.2021

Національний конкурс Репортер

Любиш створювати цікавий контент і розкривати важливі теми? Хочеш відвідати головні медіа країни та попрактикуватися з журналістами на рівних? Тоді спробуй свої сили у конкурсі Репортер!

22.10.2021

Підбірка заходів Фільтра до Global Media Literacy Week 2021

Фільтр офіційно презентує ініціативи, які будуть запроваджені під час Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності в Україні.

21.10.2021

Дайджест українських ініціатив до Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності 2021

Національний проєкт з медіаграмотності Фільтр радий поділитися з вами переліком ініціатив до Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності в Україні, які  планують провести друзі та партнери проєкту у період з 25 по 31 жовтня цього року.

21.10.2021

Фільтр готується до Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності 

Національний проєкт з медіаграмотності Фільтр Міністерства культури та інформаційної політики організував планову зустріч за участю представників медіа, міжнародних та громадських організацій.

12.10.2021

Об’єднати зусилля блогерів та журналістів для розвитку медіаграмотності — місія здійсненна

Національний проєкт з медіаграмотності Фільтр ініціював публічну дискусію “Як розвинути критичне мислення аудиторії?” y рамках Lviv Media Forum 2021.

15.09.2021

Фільтр та медіаспільнота обмінялися думками щодо спільних ініціатив для розвитку медіаграмотності

Задля пошуку найкращих рішень та шляхів просування медіаграмотності Фільтр запросив представників українських медіа на неформальну зустріч.

15.09.2021

Медіаграмотність під супровід музичної класики

Фільтр у співпраці з міжнародною організацією IREX провели дискусію про ефективні шляхи позиціонування України за кордоном.

14.09.2021

МКІП та МОН підписали меморандум для просування медіаграмотності

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко та Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет домовилися про співпрацю у межах Національного проєкту з медіаграмотності Фільтр.

09.09.2021