Меню menu_open menu_close
reporter_btn
Facebook Instagram TikTok linkedin
/

Фільтр спільно з Prometheus підготували безоплатний відеокурс «Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям?»

ПЕРЕЙТИ →

Фільтр та МОН заохочують усіх освітян України провести урок з медіаграмотності

Аби організувати заняття, рекомендуємо наступні матеріали, розміщені тут.

ПЕРЕЙТИ →

А ти вже підписався на наш Фейсбук?

dopomoga

Про проєкт

pro_proekt

Фільтр — це національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України. Проєкт був заснований у 2021 році, щоб об’єднати зусилля держави, громадського сектору, міжнародних організацій та медіаспільноти задля покращення рівня медіаграмотності українців.

Медіаосвіта

Учителям та учням

ПЕРЕЙТИ →

Батькам

ПЕРЕЙТИ →

Викладачам та студентам

ПЕРЕЙТИ →

Журналістам

ПЕРЕЙТИ →

Для всіх

ПЕРЕЙТИ →

Мапа перевірених джерел

mapa ВІДВІДАТИ МАПУ →

Скористайся перевіреними джерелами інформації у своїй області. Тисни на регіон і знаходь якісні джерела.

mapa

Мапа перевірених джерел

mapa mapa
ВІДВІДАТИ МАПУ →

Скористайся перевіреними джерелами інформації у своїй області. Тисни на регіон і знаходь якісні джерела.

Наш інстаграм

pro_proekt filter.mkip
...
img img img
img

filter.mkipЗібрали для вас підбірку з 5 фільмів про історію України, які варто подивитись іноземцям 🎞️ Діліться з друзями!

pro_proekt filter.mkip
...
img img img
img

filter.mkipКоли ми згадуємо Лесю Українку, то перші асоціації — хвороба та страждання, нерозділене кохання. Ми вирішили зробити підбірку фактів, які відкриють вам Лесю з іншої сторони. Унікально розумною, незвично вільною жінкою, яка володіла десятками мов, захищала права жінок, мала чітку антиросійську позицію, стильно одягалась, і завжди залишалась мужньою. Навіть попри страшні фізичні болі, ніколи не скаржилася на долю. Матеріал створений на основі відео з YouTube-каналів «Історія Без Міфів», «Шалені авторки», а також інтерв'ю «Громадське» з літературознавицею, дослідницею творчості Лесі Українки — Вірою Агеєвою. Дякуємо авторам за те, що показуєте справжніх українців!

pro_proekt filter.mkip
...
img img img
img

filter.mkip68% українців ввжають себе щасливими ❤️ Цей показник зменшився лише на 3% після повномасштабного вторгнення. Наша єдність не дає нам втратити щастя! Тримаємося, українці 💪🏻

pro_proekt filter.mkip
...
img img img
img

filter.mkipСьогодні ми святкуємо День найхоробріших, найвідважніших, найкращих — День Збройних сил України 💙💛 Українськими військовими неможливо не захоплюватись! Сьогодні публікуємо підбірку відео наших неймовірних захисників, які доводять, що ЗСУ не лише талановиті, але й люди з великим серцем! Дякуємо за захист! Дякуємо, що бороните нашу землю!

pro_proekt filter.mkip
...
img img img
img

filter.mkipБільшість опитаних українців (85%), які покинули Батьківщину через російську агресію, хочуть повернутися додому 💙💛 З них 21% хочуть приїхати до України вже найближчим часом! 19% хочуть повернутися, але ще почекають, 45% – повернуться, але після закінчення війни. І лише 6% опитаних вирішили не повертатися. Соціологічна група «Рейтинг» проводила таке опитування й у липні цього року. З того часу кількість українців, які мріють повернутися негайно, лише зросла! 🇺🇦 А ті, хто планує повернутися після війни або ж взагалі не повертатися, навпаки зменшилась. Українці, ми неодмінно переможемо, і обов'язково повернемося додому 🇺🇦 Телефонне опитування повнолітнього населення України провела Соціологічна група «Рейтинг» 8-9 жовтня 2022 року _____________________________________ 🤓 Вміння читати статистику та користуватися перевіреними цифрами для наведення аргументів — це одна із головних навичок медіаграмотності. Аби покращити це вміння серед українців, Фільтр регулярно надає вибірку достовірної статистики.

pro_proekt filter.mkip
...
img img img
img

filter.mkipГригорій Сковорода ще понад 200 років тому закликав не поширювати неперевірену інформацію та фейки. Тому завжди осмислюймо інформацію критично. Сковорода поганого не навчить! Не шкодьмо вітчизні💙💛 З днем народження, Григорію Савичу!

Відвідайте наш інстаграм

icon

Наші партнери


Наші друзі